[NOB] Pristupni Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

+5
Remy Bonjasky
[NOB]mmmmm8
beAr
Admin
[NOB]tehnicar_medicinski
9 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Mon Apr 12, 2010 4:44 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
i lazio je dobar (kad se vec samaramo) lol!

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  Remy Bonjasky Mon Apr 12, 2010 6:08 pm

E dobar je, dobar, al vidjecete vi Romanisti sledece nedjelje tek koliko je dobar afro

Remy Bonjasky

Posts : 21
Join date : 2009-12-12
Age : 33
Location : Bar

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Tue Apr 13, 2010 10:22 pm

remyyyy inspirisan zadnjom epizodom south park otvorih ti profil https://www.facebook.com/profile.php?id=100001010439908 ....
i pogledaj http://www.imagebanana.com/view/ql6c99hg/11.JPG hahahhahhaha isti si onaj mali Very Happy


i jos jedno pitanje zasto neces da me addujes ??? Sad http://www.imagebanana.com/view/rzkz56w1/22.JPG

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  Remy Bonjasky Wed Apr 14, 2010 3:38 pm

Haha, nisam gledao zadnju epizodu, al vidio sam naslov You have no friends, hvala sto tako mislis o meni Smile A dodacu te u prijatelje kad napravim svoj profil, a ne ovaj nametnuti Exclamation Prvog cu te dodat ako oces I love you

Remy Bonjasky

Posts : 21
Join date : 2009-12-12
Age : 33
Location : Bar

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  beAr Wed Apr 14, 2010 4:18 pm

hahahahhahahahhaha komeNdija Very Happy
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Wed Apr 14, 2010 5:30 pm

Remy Bonjasky wrote:Haha, nisam gledao zadnju epizodu, al vidio sam naslov You have no friends, hvala sto tako mislis o meni Smile A dodacu te u prijatelje kad napravim svoj profil, a ne ovaj nametnuti Exclamation Prvog cu te dodat ako oces I love you

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bicu tvoj prvi friend Cool Cool
ali pazi nametnu jednom liku iz sp profil iako on nece no necu da ti pricam kojem Very Happy Smile...samo cu ti reci naslijedices ti ovaj profil Very Happy eto ti email i pass za njega u inbox Very Happy

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]Ana Wed Apr 14, 2010 8:40 pm

[NOB]tehnicar_medicinski wrote:Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
i lazio je dobar (kad se vec samaramo) lol!
ne diraj lazio...Razz

[NOB]Ana

Posts : 32
Join date : 2010-04-05

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Thu Apr 15, 2010 10:49 am

nego pesja jesi znao da ne mozes izbrisati u potpunosti profil na fb, samo ga deaktiviras i npr ako bi ja odlucio da napisem tvoju email adresu i da sam zaboravio pass , fb bi poslao pass na tvoj profil i ponovo ti aktivisao acc Twisted Evil Twisted Evil

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  beAr Thu Apr 15, 2010 12:30 pm

axxaxaxaxaxxaxaxax znam,nemoj da si pokusao!!! Very Happy
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Thu Apr 15, 2010 3:41 pm

ne brini pas koji laje ne ujeda :DD

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  beAr Fri Apr 16, 2010 4:52 pm

ne znam ja nista... Smile
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  Remy Bonjasky Fri Apr 16, 2010 6:44 pm

Tehnicaru, odgledao sam epizodu... Hvala sto imas tako visoko misljenje o meni Evil or Very Mad

Remy Bonjasky

Posts : 21
Join date : 2009-12-12
Age : 33
Location : Bar

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Fri Apr 16, 2010 8:31 pm

pazi ti si stan marsh, ja sam ti samo otvorio profil (kyle)...i pitam se zasto neces da me addujes :DD nego dodji mi na farmu da mi je pohvalis hahahahhahahahhahah

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  Remy Bonjasky Sat Apr 17, 2010 1:52 am

E jevreju jedan, prihvatio sam te u prijatelje, a farmu ti pohvaljujem ovim putem, i da ti je dosta Very Happy

Remy Bonjasky

Posts : 21
Join date : 2009-12-12
Age : 33
Location : Bar

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  beAr Sat Apr 17, 2010 12:46 pm

xaxaxaxxaxaxaxxa remzy ipak ti je nametnuo facebook profil... xaxaxaxxaxa
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Sat Apr 17, 2010 1:14 pm

beAr wrote:xaxaxaxxaxaxaxxa remzy ipak ti je nametnuo facebook profil... xaxaxaxxaxa
ti mali da sutis da ti nas dvoje ne bi otvorili profil MOMENTALNO Very Happy
remy poke-uj me Very Happy

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  beAr Sun Apr 18, 2010 2:25 am

poke-uj... opet frazologija koju ne razumijem... lost... Exclamation Question Rolling Eyes
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Sun Apr 18, 2010 2:32 am

vjeruj mi , srecan si e ne znas ovu Very Happy

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  Remy Bonjasky Sun Apr 18, 2010 2:58 am

Poke znaci bocnuti... Al evo da malo skrenem s teme(facebook-a), imam jedan vic da ispricam, u vezi sa predstojecim izborima Very Happy
Bili Milo, Putin i Obama u avionu i avion krene da se rusi.Kako je bio samo jedan padobran za spasavanje, morali su da odrede ko ce da ga iskoristi.Odlucili njih trojica da glasaju.Naravno, dobije Milo.Skace on, spasava se, a cini Obama: Slusajte ljudi, nije meni krivo sto je Milo dobio, al okle njemu 5 glasova?????

Remy Bonjasky

Posts : 21
Join date : 2009-12-12
Age : 33
Location : Bar

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Sun Apr 18, 2010 5:27 pm

pazi ode milo da peca i ulovi zlatnu ribicu, i on je baci nazad u more, i izlazi ribica i kaze milo a zelja?
dobro de, sto ces da ti ispunim Very Happy

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Sun Apr 18, 2010 8:59 pm

5mg adrenalina i aparat za reanimaciju ode remy u out......

idu dva momka ulicom jedan je vucinic a drugi je isto razguzio lazio-a :DD

zasto bi lazio-vi igrace da se tucu, zato sto ne znaju nista drugo Very Happy

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Mon Apr 19, 2010 9:46 pm

stavljam prijedlog na glasanje, Izbaciti ares-a iz klana
jes da je klan napravljen iz sprdnje i da nam puca drzi li ko tag ili ne ali ovaj lik drzi vise tagove drugih klanova nego naseg, jes da ne posjecujem cgg server ali i dalje sam obavijesten Smile

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  beAr Wed Apr 21, 2010 8:15 pm

ja mislim da je on sam sebe izbacio iz klana... Very Happy tako da nema potrebe da ga mi izbacmo...mislim...ili ima...ne znam... Neutral scratch Smile
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Wed Apr 21, 2010 8:37 pm

gdje je mali zapelo stavi ruku na celo i saberi dva i dva jer ti ne znas ko sam ja hahahhahahahhahahhahah
ja to kazem samo u slucaju da opet stavi nob tag da mu recete toga planinarenja vise nema

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  beAr Thu Apr 22, 2010 11:50 am

potpuno se slazem sa kolegom medicinarOm
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat - Page 2 Empty Re: NOB aka Nastavljamo Obraz Brukat

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum