[NOB] Pristupni Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

5 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Thu Mar 17, 2011 2:39 am

S obzirom na novonastale okolnosti i misljenju pojedinih clanova klana o meni, nakon dugog razmisljanja (7-13sec) odlucio sam da uzmem odmor... bicu odsutan na neko vrijeme sa cs scene i pokusavati da sto manje ulazim na bilo kakve vidove interenet programa (kako li se vec zovu) pomocu kojih mogu stupiti u kontakt s bilo kim... da ne bi kvario odnose clanova u klanu kao i da ne bi ometao druzenje istih.... kada vidim da se sve stabilizovalo vraticu se i nadam se da ce sve biti ok... hvala vam na podrsci, volim vas jos vise,

SVE....

eto mene brzo...

(e da...morao sam da editujem...)
za SVE VAS :*

from beAr with love....
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  [NOB]Milos. Fri Mar 18, 2011 5:30 pm

sve mi ovdje izigrava nesto da je povrijedjen a seta pored srednje medicinske skole sa ljepsom polovinom drzeci se za rucicu...koja li je sad u pitanju??? affraid

[NOB]Milos.

Posts : 47
Join date : 2009-12-12
Age : 32
Location : Podgorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  [NOB]SanJa Fri Mar 18, 2011 6:09 pm

ae pa kad se vratis da preporucis koju pjesmu Smile
[NOB]SanJa
[NOB]SanJa

Posts : 28
Join date : 2010-09-07
Age : 28
Location : Podgorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Fri Mar 18, 2011 7:01 pm

a sto povrijedjen??? ja sam samo uzeo odmor da pojedini pocinu od mene... Smile ja sam tu uvjek... i ja sinoc masem u sve 16 a meni niko...ali dobro....
sanja naravno...to uvjek... evo ti odma sad nesto starije ali predobro:

beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Fri Mar 18, 2011 11:33 pm

kako imas obraza da pises ovdje ista ?
hahahahah

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Sat Mar 19, 2011 12:12 am

ok evo maknucu i tag kad ne smijem ni da pisem na forum nob-a vise...
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Sat Mar 19, 2011 12:20 am

PA CES SLEDECI PUT SLUSAS NADJU ha

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Sat Mar 19, 2011 4:58 am

ocu samo da kazem da sam jedan smrad i da sam sve ovo uradio da bi sve svalio na tehnicara jer sam jedan GAD!!! nema odmora, bicu tu i sve ovo sto sam gore napisao je bilo jedno obicno foliranje jer sam ja takav jednostavno!
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  selmitza!. Sat Mar 19, 2011 8:50 am

A cek, jel te sramota sto sada tom patetikom pokusavas da prebacis krivicu na tehnicara?!
Nemam reci, stvarno...Al' eto ako ces ti biti veci smeker tako , onda samo nastavi. ;-) Uzivaj!



selmitza!.

Posts : 7
Join date : 2011-03-19

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Sat Mar 19, 2011 8:58 am

uzivanje??? pfff ja i ne znam sto je to, nikad nisam okusio cari potpunog uzitka... vi mozete da me napadate koliko zelite, to sam vec dobro okusio i dobro mi ide...u stanju sam da prihvatim svu krivicu na sebe bez imalo kajanja jer sam los covjek,a gorak ukus i razocarenje mnogih koji ostaje je samo kolateralna steta za koju iskreno i ne marim...jer kao sto rekoh...los sam covjek....
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Sat Mar 19, 2011 9:02 am

mukica mala I love you I love you I love you

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  selmitza!. Sat Mar 19, 2011 9:03 am

a koja mala, mukica velika Sad
ajde svi sad da placemo i da ga zalimo Sad I love you I love you I love you

selmitza!.

Posts : 7
Join date : 2011-03-19

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Sat Mar 19, 2011 9:06 am

[quote="[NOB]tehnicar_medicinski"]mukica mala I love you I love you I love you


pljujem na frazologiju kojom pokusavas da me ukalupis u svoju itelektualnu svest!!!!
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Sat Mar 19, 2011 9:12 am

ja mislim da jos uvjek nisam stigao do tog stadijuma da me bas sazaljevate...ja to i ne trazim, samo sam htio da budem prihvacen u ovom klanu kao ravnopravan clan, bez podsmijeha i u lice ruganja mnogih... ali moje su zelje bile izvan nekog realnog okvira stvarnih odnosno realnih ocekivanja...ponavljam za sve sam kriv ja i tako ce da ostane jer je to istina...pokusao sam da pridobijem paznju na neki drugi nacin jer na onaj pravi ne umijem...nisam uspio... nije mi zao...takav sam...dno...
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  selmitza!. Sat Mar 19, 2011 9:13 am


selmitza!.

Posts : 7
Join date : 2011-03-19

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Sat Mar 19, 2011 4:23 pm

samo neispavana noc i smaranje od starne ljudi kao sato sam ja mogu rezultirati ovakvom postu...potpuno bezidejno,bez imalo volje da se napise nesto kreativno i u nedostatku inspiracije napokon je prestalo ranjavanje mene samog od strane vise clanova noba... znam da sam zasluzio mnogo gore stvari do cutkanja postavljanjem jednog,meni, simpaticnog klipa na youtubu,moglo bi se reci slatkog (slatko=kljucna rijec), zato sada molim,maloprije navedene da budu jos vise ostriji i grublji jer tako treba postupati sa ljudima kao sto sam ja... sve se ovo polako pretvara u takmicenje ko ce jace udariti covjeka otjeranog, ranjenog i onemocalog od siline udaraca i uboda koje je primio sto u ledja sto u grudi negdje tu po lijevoj strani... zato se, nobovi, potrudite, udarajte dok sam jos na zemlji jer je tako sladje za sve nas, a ako se pak ustanem nek prvi sledeci udarac bude dovoljan da opet padnem jer mi je tamo i mjesto! milina je primati udarce od dobrih ljudi kada si na dnu...

p.s.
...pa me makar laktom u grudi pogodi, makar grub tvoj dodir bio jos mi godi....
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Sat Mar 19, 2011 5:14 pm

znaci malo mu je bilo da se sazaljeva i sere ko' grlica ne bi li izvukao simpatije nego je na kraju dozivio vrhunac stavljajuci pjesmu mrtvog toseta..e pa pesja sve ti dzaba..ne mozes vise izvuc simpatije od nikoga...dzaba ti prica kako si govno i sve, ovdje utjehe neces naci, jer si u pogresnu crkvu nasao da se molis.....https://www.youtube.com/watch?v=9aRbKS9cfRM

ja mislim da ni buksovci nebi nasli nacin kako da te opisu koje si smece

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Sat Mar 19, 2011 6:17 pm

hahahah kako mrzim ovoga brata... a i svakako ja nemam ovoliko kose... Very Happy
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Sat Mar 19, 2011 6:37 pm

pogledaj on meni otvoreno kaze da me mrzi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Sat Mar 19, 2011 6:39 pm

ma ti si brat moj...Very Happy
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  [NOB]tehnicar_medicinski Sat Mar 19, 2011 6:40 pm

pa sto me mrzis....sto si takav smrad affraid

[NOB]tehnicar_medicinski

Posts : 137
Join date : 2009-12-12

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  selmitza!. Sat Mar 19, 2011 6:41 pm

Potpuno se slazem sa tehnicarom, znaci ovaj Petar ide iz krajnosti u krajnost ne bi li mu ista upalilo...ali moramo da te razocaramo da ti nista nece pomoci da maknes ljagu sa svog imena. Unistio si nas sve, razocarao, ujeo za srce (mene pogotovo, znas ti o cemu ja pricam...znaju Milos i TEh...a i jos neki koji su prisustvovali onom dogadjaju i pomogli ti da mi jos bolje zarijes kandze...sto bi reka' Tom Kruiz...)
Tako da Petre, dzabe ti patetika, dzabe ti Toshe...ni da postanes sad Majka Tereza i udelis svim sirocicima sveta po neku koru hleba ne bi te opralo! Tako da te molim od srca (koje je ranjeno, od strane TEBE) da prestanes sa ovakim postovima, da ne bi napravio jos neki medjunarodni incident!!!!

selmitza!.

Posts : 7
Join date : 2011-03-19

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Sat Mar 19, 2011 6:43 pm

ma ja sam ti kao cunami Very Happy
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  selmitza!. Sat Mar 19, 2011 6:46 pm


selmitza!.

Posts : 7
Join date : 2011-03-19

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  beAr Sat Mar 19, 2011 6:58 pm

sve vase pesme i svi vasi postovi samo iskazuju kolkio me ustvari volite iako samo lajete sad Very Happy
beAr
beAr

Posts : 131
Join date : 2010-01-20
Age : 35
Location : Gornja Gorica

Back to top Go down

bio jednom jedan beAr, a i bice opet... Empty Re: bio jednom jedan beAr, a i bice opet...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum